Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49469
Stary 30.06.2011, 10:23
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Pamięć bywa zawodna. Wisła miała wtedy o wiele większą przewagę nad resztą peletonu i wiele Wiedźminowi uchodziło...
Ależ ja dokładnie pamiętam jakim graczem był Stolarczyk - nadal jednak twierdzę, że nie wypada porównywać go do Paljica. Stolarczyk lewym obrońcą był zdecydowanie lepszym niż Dragan.

Wypożyczyć, sprzedać - w jego miejsce (a kontrakt ma chyba nie mały...) sprowadzić zmiennika dla Małego, Może być Kosowski
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 30.06.2011 o godz. 10:27.
Odpowiedz cytując