Kurz napisał(a):

|
Pamięć bywa zawodna. Wisła miała wtedy o wiele większą przewagę nad resztą peletonu i wiele Wiedźminowi uchodziło...
|
Ależ ja dokładnie pamiętam jakim graczem był Stolarczyk - nadal jednak twierdzę, że nie wypada porównywać go do Paljica. Stolarczyk lewym obrońcą był zdecydowanie lepszym niż Dragan.
zim zum napisał(a):

Wypożyczyć, sprzedać - w jego miejsce (a kontrakt ma chyba nie mały...) sprowadzić zmiennika dla Małego, Może być Kosowski
