Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4168
Stary 30.06.2011, 10:05
Jedyne co sie rzuca w oczy, że Milan miał bardzo fajne interwencje.

A ktos gdzies tu wczoraj pisał, ze nie mamy zmiennika dla Sergieja......
Odpowiedz cytując