Gwiaździsty napisał(a):

|
Boguskiego trudno zaliczyć do napastników. Zresztą wczoraj przeczytałem na pasku w TV, że zainteresowany nim jest Ruch.
|
Właśnie o to chodzi ze dla jednych to jest napastnik dla innych nie jest.
Boguski był napastnikiem a już nie jest. Teraz napastnikiem jest Genkov, nikt inny. Paradoks.
Jutro pewnie 'moda' na Genkov'a będzie inna - zmiennik/zapchajdziura, 'bo na napastnika to się nie nadaje bo są od niego lepsi'.
Ogólnie tą modę można streścić do zdań: "Jesteś tym co teraz robisz. Nie robisz nie jesteś.".
Dla mnie Boguski to też napastnik. Amen.