Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
LAW
Senior Member
Od: 08.2004
Offline
#
1992
30.06.2011, 09:41
Grzana
napisał(a):
A porównanie herbu z komuną i bananową republiką co najmniej nie na miejscu.
Nie herbu, tylko samej Białej Gwiazdy na czerwonym tle koszulki!
LAW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LAW
Znajdź inne posty napisane przez LAW