Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49457
Stary 30.06.2011, 09:35
lorddavy napisał(a):Wyświetl post
Diaz jako lewy obrońca jest o niebo lepszy od Paljicia w destrukcji, zaś słabszy w wyprowadzaniu piłki i generalnie w ofensywie. Jego problemem było, że trenerzy często wstawiali go na lewym skrzydle bądź w środku pola gdzie sobie zupełnie nie radził. Pytanie w jakiej obecnie jest dyspozycji po kontuzji jest w tym momencie kluczowe. Nie mniej ten transfer oceniam na plus, na pewno to dużo lepszy obrońca od Paljicia.
Masz prawo oczywiście do swojej oceny, ale nie rozumiem, na jakiej podstawie twierdzisz, że Diaz był lepszy na lewej obronie niż jako defensywny pomocnik, skoro 3/4 tego forum twierdzi dokładnie na odwrót? Czyżby większość z nas się myliła?

Diaz jako lewy obrońca = chaos i niepewność.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując