Lukasz napisał(a):

Dariook,
Wedle oficjalnej to mamy 4-ch napastników. Boguski, Małecki, Genkov, Iliev. Mało?
http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/pierwsza_druzyna/
Pewnie powiesz - Małecki i Iliev to pomocnicy a Boguski nie pasuje do systemu 4-3-3. Zostaje jeden - Genkov. To prawda....
|
Boguskiego trudno zaliczyć do napastników. Zresztą wczoraj przeczytałem na pasku w TV, że zainteresowany nim jest Ruch.