Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49453
Stary 30.06.2011, 09:21
Diaz jako lewy obrońca jest o niebo lepszy od Paljicia w destrukcji, zaś słabszy w wyprowadzaniu piłki i generalnie w ofensywie. Jego problemem było, że trenerzy często wstawiali go na lewym skrzydle bądź w środku pola gdzie sobie zupełnie nie radził. Pytanie w jakiej obecnie jest dyspozycji po kontuzji jest w tym momencie kluczowe. Nie mniej ten transfer oceniam na plus, na pewno to dużo lepszy obrońca od Paljicia.
Odpowiedz cytując