Wyświetl pojedynczy post
zloty1906
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49449
Stary 30.06.2011, 08:58
Fragment tekstu z dzisiejszego DP o negocjacjach z Bitonem.

Cytat:
Blisko Wisły jest także izraelski napastnik David Biton z belgijskiego RSC Charleroi. Jego menedżer Dudu Dahan podkreśla jednak, że do negocjacji pozostaje jeszcze sporo kwestii. Zaznacza, że nawet pojawienie się w najbliższych dniach piłkarza na testach medycznych w Polsce nie będzie jeszcze przesądzało o podpisaniu kontraktu.
Agent zapewnia, że 23-letni napastnik może zrobić w Polsce podobną furorę, co Maor Melikson. - On strzelał bramki w silniejszych ligach, niż polska: belgijskiej i izraelskiej - podkreśla Dahan. Dlaczego w takim razie zawodnik chce przenieść się do słabszej ligi i zrobić krok wstecz? - To nie jest tak, że on szaleje na myśl o przenosinach do Polski. Ale ja przekonuję go do tego pomysłu. Mam dobre doświadczenia po transferze Meliksona - zaznacza Dahan. Poza tym, klub Bitona spadł z belgijskiej ekstraklasy. Co prawda interesował się nim m.in. KRC Genk, ale najbardziej konkretna jest oferta Wisły. - Wierzę, że jesteśmy blisko porozumienia - stwierdza reprezentant piłkarza.
Odpowiedz cytując