Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49448
Stary 30.06.2011, 08:32
Widzę, że dyskusja rozgorzała już na dobre. Diaz ponownie w lecie dzieli kibiców Wisły

A tak na serio. Dzisiaj mamy ostatni dzień czerwca. Jutro oficjalnie otwiera się okno transferowe i wtedy zobaczymy jak to jest z tą Naszą kasą na transfery i czy zawodnicy którzy faktycznie przyjdą do Nas będą w stanie przynajmniej na początku zaspokoić zachcianki co niektórych na tym forum. A już ubaw byłby po pachy gdyby tak krytykowany Lamey czy też Diaz (jeśli faktycznie przyjdzie) okazali się lepsi od dajmy na to Jovanovicia który przez większość został przyjęty jako wzmocnienie jakiego oczekiwano. Pożyjemy zobaczymy, ale coś czuje że Stan Nas jeszcze pozytywnie zaskoczy. Ale wiadomo jak to bywa z przeczuciami. W większości się nie sprawdzają...
Odpowiedz cytując