|
Jeśli Diaz to nasz jedyny zawodnik obok Plaijcia na lewą obronę to mimo wszystko nadal będzie można uznać że nie mamy lewego obrońcy. Diaz minimalnie lepszy w defensywie choć i tak ze swoją zwrotnością jest bardzo prosty do ogrania. Dragan natomiast w przeciwieństwie do Diaza nie oddaję piłki przeciwnikowi za darmo wykopując ją przed siebie. Także pożytek z ich gry na tej pozycji może być podobny.
Traktowałbym jego jako dobre uzupełnienie, bo może zagrać także na defensywnym pomocniku i osobiście na tej pozycji ceniłem go najbardziej.
Podstawowe pytanie jest jeszcze takie czy otrzymujemy takiego Diaza jakiego sprzedaliśmy czy gorszego bo jego dyspozycja na ostatnim turnieju nie napawała optymizmem. Pozytywem jest też podniesienie wzrostu w drużynie bo bronienie przy stałych fragmentach jest kiepskie.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 30.06.2011 o godz. 09:23.
|