Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
szkielko17
Member
Od: 02.2007
Offline
#
49445
30.06.2011, 08:11
Czy widziałbym w drużynie Juniora Diaza? Z tego co opowiadają w Krakowie, radził sobie dobrze – opowiadał holenderski szkoleniowiec.
nooo
ladnieee... miom zdanie i Dragan i Junior prezentuje identyczny poziom
szkielko17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szkielko17
Znajdź inne posty napisane przez szkielko17