Wyświetl pojedynczy post
szkielko17
Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49445
Stary 30.06.2011, 08:11
Czy widziałbym w drużynie Juniora Diaza? Z tego co opowiadają w Krakowie, radził sobie dobrze – opowiadał holenderski szkoleniowiec.

nooo ladnieee... miom zdanie i Dragan i Junior prezentuje identyczny poziom
Odpowiedz cytując