Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10375
Stary 30.06.2011, 08:09
bkl napisał(a):Wyświetl post
A co myslicie o powrocie Kamila Kosowskiego bo w tej chwili jest wolnym zawodnikiem na tą chwile mamy 3 skrzydlowych na dobrym poziomie a Kamil to walcza z doswiadczeniem swietny na dżokera


Kamil Kosowski odchodzi z Apóllonu
http://.................../viewtopic.php?t=5254

dla mnie sprawa jest oczywista... Kosa byłby wzmocnieniem.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując