bkl napisał(a):

A co myslicie o powrocie Kamila Kosowskiego bo w tej chwili jest wolnym zawodnikiem na tą chwile mamy 3 skrzydlowych na dobrym poziomie a Kamil to walcza z doswiadczeniem swietny na dżokera
Kamil Kosowski odchodzi z Apóllonu
http://.................../viewtopic.php?t=5254
|
dla mnie sprawa jest oczywista... Kosa byłby wzmocnieniem.