Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4379
Stary 30.06.2011, 06:40
1q2 napisał(a):Wyświetl post
tylko dla czego Ciebie tam nie ma
Przepraszam że nie w temacie, ale w szkole chyba was tego nie nauczyli - dlaczego
(1.1) ...pytający, używany w zdaniach, w których pytający pyta o przyczynę lub cel jakiejś czynności(1.2) ...względny, używany w zdaniach podrzędnych określających przyczynę lub cel czynności piszemy razem.
Odpowiedz cytując