Semper Fidelis 1985 napisał(a):

|
Odszedł jeden podstawowy grajek (Cikos) doszło do rywalizacji o pierwszy skład czterech (Lamey, Jovanović, Nunez, Iliev) do tego już raczej napewno Diaz plus wykupienie Chaveza. Pierwsze tak piękne okienko od dawien dawna. Dla forumowiczów wislakrakow.com to powód do narzekań. Bez pozdrowień
|
Naprawde tak rozowo to widzisz? Jesli nawet przyjac ze ta 4 w pelnym skladzie u nas zawita to niebujaj ze kazdy bedzie wzmocnieniem. Przeciez to sa poprostu pilkarze ktorzy maja zalatac ubytki z tamtego roku ! Cikos , Sivakov, Marokanczyk, Rios, Zuraw itd. A kto na ich miejsce? Gdzie zmiennicy? Na lige pewnie damy rade ale juz z Slaskiem czY z TSBB niekoniecznie.