Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49440
Stary 30.06.2011, 01:49
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Odszedł jeden podstawowy grajek (Cikos) doszło do rywalizacji o pierwszy skład czterech (Lamey, Jovanović, Nunez, Iliev) do tego już raczej napewno Diaz plus wykupienie Chaveza. Pierwsze tak piękne okienko od dawien dawna. Dla forumowiczów wislakrakow.com to powód do narzekań. Bez pozdrowień
Naprawde tak rozowo to widzisz? Jesli nawet przyjac ze ta 4 w pelnym skladzie u nas zawita to niebujaj ze kazdy bedzie wzmocnieniem. Przeciez to sa poprostu pilkarze ktorzy maja zalatac ubytki z tamtego roku ! Cikos , Sivakov, Marokanczyk, Rios, Zuraw itd. A kto na ich miejsce? Gdzie zmiennicy? Na lige pewnie damy rade ale juz z Slaskiem czY z TSBB niekoniecznie.
Odpowiedz cytując