Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22475
Stary 30.06.2011, 00:55
hmmm 3 kolka to tez dosc drogo jak dla mnie ale znalazlem cos takiego: http://allegro.pl/yamaha-rx-v467-zes...691068051.html
Odpowiedz cytując