Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
Od: 10.2007
Offline
#
22475
30.06.2011, 00:55
hmmm 3 kolka to tez dosc drogo jak dla mnie
ale znalazlem cos takiego:
http://allegro.pl/yamaha-rx-v467-zes...691068051.html
Niekonik
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Niekonik