krakus76 napisał(a):

|
Angmir. Będziesz wyznaczał nowe standardy ? Wnioskując po twoim wieku nie pamietasz Białej Gwiazdy na koszulkach. Rozumiem że Tobie jak innym nie zależy bo nie pamiętacie ... Wierność ... Tobie to pojęcie nie jest znane. I tyle w temacie.
|
Heh, uwierz lub nie - wiem co to wierność - po prostu moja wierność nie koniecznie obejmuje wszytko to co "twoja" wierność.
I masz rację starego Herbu nie pamiętam - ba jak zmienia nowy to też płakał nie będę o ile ten następny nie będzie uwłaczający
klubowi któremu jestem
wierny.
Fanatykiem nie jestem - ale chyba nie każdy być musi, a to forum jest dla tych co nimi są i dla tych którzy z Wisłą mają jedynie związek Hobbystyczny. Podejrzewam że i dla mnie mniej lub bardziej wiernego kibica - posjonata piłki miejsce się znajdzie.