AYALA napisał(a):

|
napewno Diaz jest o wiele pewniejszy na obronie niż Palijc.Bardzo mnie cieszy jego powrót.
|
Nie jest. Moim zdaniem Palijc ma 60-70% szans na wygranie rywalizacji na pozycji SB z Diazem. Dlatego tak jak większosć ja również jestem rozczarowany "polityką transferową" w tym aspekcie.