dj_ibutti napisał(a):

Moim subiektywnym zdaniem, co do głośników: JBL albo Tonsil. Polecam te drugie. Tonsil jest tańszy, dobry i... polski, więc wspierasz rodzimą firmę A dźwięk ma super.
|
nie widzialem jeszce Tonsila do kina domowego

a jesli chodzi o JBL to wiem ze sa dobre, ale chyba dosc drogie. za sam komplet glosnikow musialbym zaplacic tyle ile za caly zestaw łacznie z TV...
Podobno sa glosniki i sa JBL-e
