Wyświetl pojedynczy post
Niekonik
Banita
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22473
Stary 29.06.2011, 23:55
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Moim subiektywnym zdaniem, co do głośników: JBL albo Tonsil. Polecam te drugie. Tonsil jest tańszy, dobry i... polski, więc wspierasz rodzimą firmę A dźwięk ma super.

nie widzialem jeszce Tonsila do kina domowego a jesli chodzi o JBL to wiem ze sa dobre, ale chyba dosc drogie. za sam komplet glosnikow musialbym zaplacic tyle ile za caly zestaw łacznie z TV...

Podobno sa glosniki i sa JBL-e
Odpowiedz cytując