kacpaw91 napisał(a):

Jesteś pewien, że aż tyle? Odlicz prowizje dla menedżerów i inne wydatki. Poza tym kwoty w mediach są różnie podawane, a oficjalnych danych klub nie przedstawia.
Tak samo można gdybać za ile kupiliśmy Chaveza, Jovanovica, czy rok i pół roku temu zawodników. Oficjalnych danych nie ma.
Poza tym w pucharach nic nie osiągnęliśmy, koszty utrzymania kadry są spore. Mieliśmy deficyt po Levadii, graliśmy rok w Sosnowcu, sponsora nie ma, czynsz za stadion + to co mamy niby dołożyć... Tego nie policzyłeś?
|
Nie chcę mi się powtarzać, wczesniej juz o tym pisalem.
Piszę, że nie wiem o co chodzi z tym kraniku.