Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49434
Stary 29.06.2011, 23:52
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Jesteś pewien, że aż tyle? Odlicz prowizje dla menedżerów i inne wydatki. Poza tym kwoty w mediach są różnie podawane, a oficjalnych danych klub nie przedstawia.

Tak samo można gdybać za ile kupiliśmy Chaveza, Jovanovica, czy rok i pół roku temu zawodników. Oficjalnych danych nie ma.

Poza tym w pucharach nic nie osiągnęliśmy, koszty utrzymania kadry są spore. Mieliśmy deficyt po Levadii, graliśmy rok w Sosnowcu, sponsora nie ma, czynsz za stadion + to co mamy niby dołożyć... Tego nie policzyłeś?
Nie chcę mi się powtarzać, wczesniej juz o tym pisalem.

Piszę, że nie wiem o co chodzi z tym kraniku.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując