Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49433
Stary 29.06.2011, 23:51
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Dariook o jakim ty kraniku z kasą mówisz?Kiedy my ostatnio mieliśmy jakiś kranik włączony?

Nie mialem na mysli kranika z ktorego zawsze leci wielka kasa i ktora mozna rozdawac na lewo i prawo. Chodzilo mi bardziej o to ze panuje plotka ze Stan wszystko mial poukladane tylko nagle zabraklo kasy. Mozna wiec powiedziec ze zakrecono mu kranik. Ale czy mozliwe jest zeby pracowac nad czyms pol roku i niby wszystko miec dogadane a na koniec tak zostac wyjebanym? Nie wydaje mi sie.
Zreszta chyba blednie myslisz ze takie okreslenie odrazu oznacza wielka kase. Kazdy kranik inny, z jednego kapie a z drugiego sie leje, a jeszcze inny zamkniety jest na emen.
Odpowiedz cytując