Obejrzałem dzisiaj Super 8 i mogę śmiało polecić. Co prawda, fanom Transformersów i innych 3d_hocków_klocków do gustu pewnie nie przypadnie, to wszystkim którzy tęsknią za kinem robionym z rozmachem, ale i niosącym treść - na pewno.
Świetna gra dzieciaków i Kyle'a Chandlera. Świetna reżyseria J.J. Abramsa. Czułem się jak wtedy, gdy pierwszy raz oglądałem E.T. - wessało w ekran. Aha i nie wychodźcie przy napisach, warto zostać
