Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1248
Stary 29.06.2011, 23:39
Obejrzałem dzisiaj Super 8 i mogę śmiało polecić. Co prawda, fanom Transformersów i innych 3d_hocków_klocków do gustu pewnie nie przypadnie, to wszystkim którzy tęsknią za kinem robionym z rozmachem, ale i niosącym treść - na pewno.

Świetna gra dzieciaków i Kyle'a Chandlera. Świetna reżyseria J.J. Abramsa. Czułem się jak wtedy, gdy pierwszy raz oglądałem E.T. - wessało w ekran. Aha i nie wychodźcie przy napisach, warto zostać
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując