Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49429
Stary 29.06.2011, 23:30
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o to, że w przeciągu roku Wisła na samych transferach zarobiła ok 10mln E a wydała 2-2.5, więc zastanawiam się o jaki kran z kasą chodzi.
Od jakiegoś czasu skupiamy się na transferach zawodników z kartą w ręku i nielicznymi wyjątkami.

Ja też się poważnie pytam o jaki kranik z kasą chodzi
Jesteś pewien, że aż tyle? Odlicz prowizje dla menedżerów i inne wydatki. Poza tym kwoty w mediach są różnie podawane, a oficjalnych danych klub nie przedstawia.

Tak samo można gdybać za ile kupiliśmy Chaveza, Jovanovica, czy rok i pół roku temu zawodników. Oficjalnych danych nie ma.

Poza tym w pucharach nic nie osiągnęliśmy, koszty utrzymania kadry są spore. Mieliśmy deficyt po Levadii, graliśmy rok w Sosnowcu, sponsora nie ma, czynsz za stadion + to co mamy niby dołożyć... Tego nie policzyłeś?
Ostatnio edytowane przez kacpaw91 : 29.06.2011 o godz. 23:35.
Odpowiedz cytując