Wyświetl pojedynczy post
sebanop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11987
Stary 29.06.2011, 23:29
A może to o to chodzi własnie że ktoś ocenił jego grę obiektywnie.... To ze nie złamali mu nogi w trakcie meczu nie oznacza ze nie walczyl.... Moim zdaniem robil chlopak kawal dobrej roboty i kiedys to ocenili w lidze +... Od tamtej pory zawsze jak sie pojawiaj na boisku zwracalem na niego uwage i moim zdaniem nie bylo jeszcze w Wiśle tak poukladanego taktycznie pilkarza.... Liga wloska robi swoje.....
Odpowiedz cytując