|
A może to o to chodzi własnie że ktoś ocenił jego grę obiektywnie.... To ze nie złamali mu nogi w trakcie meczu nie oznacza ze nie walczyl.... Moim zdaniem robil chlopak kawal dobrej roboty i kiedys to ocenili w lidze +... Od tamtej pory zawsze jak sie pojawiaj na boisku zwracalem na niego uwage i moim zdaniem nie bylo jeszcze w Wiśle tak poukladanego taktycznie pilkarza.... Liga wloska robi swoje.....
|