Lukasz napisał(a):

A kranik włączony to jest ile w mln E?
Ten kranik to tylko kasa na transfery gotówkowe czy też na kontrakty?
Pytam poważnie, bo się nie znam.
|
Chodzi o to, że w przeciągu roku Wisła na samych transferach zarobiła ok 10mln E a wydała 2-2.5, więc zastanawiam się o jaki kran z kasą chodzi.
Od jakiegoś czasu skupiamy się na transferach zawodników z kartą w ręku i nielicznymi wyjątkami.
Ja też się poważnie pytam o jaki kranik z kasą chodzi