Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49427
Stary 29.06.2011, 23:25
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
A kranik włączony to jest ile w mln E?
Ten kranik to tylko kasa na transfery gotówkowe czy też na kontrakty?

Pytam poważnie, bo się nie znam.
Chodzi o to, że w przeciągu roku Wisła na samych transferach zarobiła ok 10mln E a wydała 2-2.5, więc zastanawiam się o jaki kran z kasą chodzi.
Od jakiegoś czasu skupiamy się na transferach zawodników z kartą w ręku i nielicznymi wyjątkami.

Ja też się poważnie pytam o jaki kranik z kasą chodzi

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując