serek.c2 napisał(a):

|
To może idźcie sobie z duchem czasu i załóżcie nowy klub... Biała Gwiazda kojarzy mu się z komuną... Ludzie trzymajcie mnie!
|
Też mnie to delikatnie mówiąc rozpierdala.Ciekawy też jestem co miał na myśli z tym "rozdrapywaniem" historii.
Aż się boję, co by było gdyby jUNIMIL wrócił , dał 100 mln na transfery w zamian za dodanie drobnego detalu do herbu
Też byśmy poszli z duchem czasu... kurva?