Wyświetl pojedynczy post
Wisoman
Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49425
Stary 29.06.2011, 23:13
ja się cieszę z powrotu Diaza lubiłem go jako zawodnika, ale był też dobrym graczem i dziwowałem się kiedy go sprzedawali. Typowy z niego walczak, gra dobrze głową czasami przytrafi mu się świetne uderzenie z dystansu ogólnie jestem zadowolony że Diazik do Nas wraca

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując