ja się cieszę z powrotu Diaza lubiłem go jako zawodnika, ale był też dobrym graczem i dziwowałem się kiedy go sprzedawali. Typowy z niego walczak, gra dobrze głową czasami przytrafi mu się świetne uderzenie z dystansu ogólnie jestem zadowolony że Diazik do Nas wraca
