Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49422
Stary 29.06.2011, 23:04
Jeśli RM ma takie widzimisię i chce Diaza to niech ma. Jakby go nie chciał to by nie miał. Diaz jak będzie grał lipę to siądzie na ławie. Nie ma się co napinać tylko dać obu szanse udowodnić ze wiedzą co robią i po co tutaj są.

RM ma to do siebie ze z grajków jakich ma do dyspozycji robi lepszych. Jak będzie z Diazem czas pokaże, pewnie podobnie.
Odpowiedz cytując