Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.06.2011, 22:45
Takie male przemyslenie:
W sumie na to wyglada ze gazete w duzej wiekszosci ,jak nie tylko ,wykupili KIBICE wiec nie dotrze raczej ten material do odpowiednich ludzi...Do tych ktorzy potrzebuja tego filmu zeby sie ogarnac w temacie..
Odpowiedz cytując