|
No lipa trochę bo też nie kupiłem dzisiaj -cały nakład na osiedlu zszedł do 16-tej a na stacjach benzynowych GP nie sprzedają.Mam nadzieję że będzie gdzies jutro.
p.s.siedzę przed TV ,przegladam kanaly i .stwierdzam ..żenada. Przejeta TVP puszcza program homosia Reczka z platfusem Bonim , jakimś eunuchem w krótkich gaciach i trampkach bez skarpetek i dziennikarzem gadzinowki, na TVN 24 Pochanke robi wywiad z 'ekspertem'Hypkim ktory sam mówi że nie czytał bialej ksiegi ale na pytania prowadzącej każde zdanie wyjete z kontekstu odpowiada że to idotyzmy - łącznie ze stwierdzeniem -wydaje się oczywistym-o złym naprowadzaniu przez kontrolerów.Pochanke totalna kompromitacja - na siłe wyciąga pojedyncze zdania które mają niby skompromitowac Macierewicza i prosi o ich analize Hypkiego. W Faktach po faktach jakiś tam prowadzący (nie znam gada) prosi o analizę Celińskiego który bredzi nie na temat , co drugie zdanie że konferencja motywowana byla polittycznie,żednego merytorycznego odniesienia, to samo Szejnfeld w Rymanowskiego - na pytania konkretne- plecie w kółko o czekaniu na końcowy raport Millera. Niestety politycy PIS poza Hoffmanem dzisiaj w TV jacyś rzeklbym zagubieni- Cymanski,Zielińskii Polaczek zamiast rzucać dokumentami wdaja sie w przepychanki słowne.
Do czego zmierzam - w TV jest padaka jak nigdy.....
Ostatnio edytowane przez Arapaho : 29.06.2011 o godz. 22:52.
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
|