Temat
:
Egzamin Gimnazjalny!
Wyświetl pojedynczy post
goldyyy
Member
Od: 07.2009
Offline
#
945
29.06.2011, 22:31
21,24,43.
Dostałem się do liceum nr.17 w Krakowie
goldyyy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do goldyyy
Znajdź inne posty napisane przez goldyyy