Wyświetl pojedynczy post
cinekw
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49414
Stary 29.06.2011, 22:23
szkielko17 napisał(a):Wyświetl post
cikosz słaby tak? 2 najlepszy prawy obrońca w polskiej lidze po rzeźniczku + mlody + doświadczony kapitan mlodej reprezentacji + reprezentacja seniorska ale nieee fatalny był ...owszem na początku nie zachwycał ale z czasem grał coraz lepiej co pokazuje ze za rok był by juz bardzo przyzwoitym prawym obronca

nie mówie że był bogiem czy cos ...ale na pewno 100 razy bardziej wolałbym go niz Lameya który w 2 l.angielskiej grzał lawe
Erik był świetny kiedy grał do przodu, zapieprzał od jednej linii do drugiej, dobrze współpracował z Małym, robił dużo zamieszania z przodu co pozwalało stwarzać dobre sytuacje, i żałuje, że odszedł bo chłopak miał mega potencjał, jednak, jeśli spojrzeć na jego gre defensywną, to miał sporo braków, które jak widać z czasem eliminował, źle się ustawiał i czasami po jego niepozornym gapiostwie traciliśmy bramke, więc myślę, że właśnia gra z tyłu zaważyła na tym, że Wisła nie wyłożyła tych 350 tys. euro za niego, a sądzę, że priorytetem jak na prawego obrońce jest właśnie dobra gra defensywna, a dopiero potem ofensywna i dlatego Stan wybrał Lameya.
Odpowiedz cytując