Wyświetl pojedynczy post
szkielko17
Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49407
Stary 29.06.2011, 22:01
ta ta napisał mi zamilcz zamilcz .... wyraziłem swoje zdanie !
zobaczysz jak odejdzie po sezonie nasz najlepszy od lat dyrektor sportowy i wtedy odczujemy najbardziej to wszytko

wyrażam moje zdanie nie musisz sie z nim zgadzac... latwo napisać zamilcz zamilcz i zgrywać kozaka ...
Odpowiedz cytując