ta ta napisał mi zamilcz zamilcz .... wyraziłem swoje zdanie !
zobaczysz jak odejdzie po sezonie nasz najlepszy od lat dyrektor sportowy i wtedy odczujemy najbardziej to wszytko
wyrażam moje zdanie nie musisz sie z nim zgadzac... latwo napisać zamilcz zamilcz

i zgrywać kozaka ...