Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1972
Stary 29.06.2011, 21:59
A nie może być tak, jak z koszulkami Umbro? Dwa sezony temu BW była na ramieniu, a herb na swoim miejscu. To pogodziło w miarę obie strony.
Odpowiedz cytując