Nowa kompila o Wiśle
http://www.youtube.com/watch?v=Ozpaj0HtcII
tu wklejam żeby wypromować a jest co , bo chłopak fajny montaż zrobił. Fajnie jakby TWSD jak w przypadku z filmikiem z udziałem Meliksona wrzuciła na główną. Po mojemu tego typu kompilacje wykonane na wysokim poziomie powinny być promowane na głównej. To tylko lepiej - Wisła idzie w świat. A tak, filmik się marnuje gdy ma te kilka tyś a czasem mniej przeglądnięć.