|
^^ Wiesz jak jest. Marzeniem jest jednakowy herb (czyt. herb TS Wisła) dla wszystkich sekcji. Rzeczywistość jest niestety brutalna i pieniądz rządzi światem. Logo sekcji piłkarskiej już zdążyło się całkiem głęboko zakorzenić i mam nadzieję, że na razie zmian nie będzie. Dobrze, że 'Telefoniki' nam nie wsadzili przed nazwą klubu. Patrząc na siatkarki....'Ogórki kiszone ze stołówki, ziemniaki solo AGH Automobil klub Węgrzce Wisła Kraków'.
Jest w logu herb Wisły, mały bo mały ale jest. BG na koszulki i przestanę szczekać, że źle. Panu Cupiał rządzi i niech tak zostanie, ale nich pamięta o historii.
|