wonski_eNHa napisał(a):

|
1. Nie chcemy zamiany/pozbycia się loga Wisła Kraków S.A., jest OK!
|
Nie, nie jest ok, ja bym chętnie zmienił je na nasz herb, ale wiadomo, że to jest zupełnie nierealne, bo do niechęci S.A. mogłyby dojść jeszcze problemy prawne z TS-em, które ma prawa do tego symbolu.
Priorytetem oczywiście jest BG na koszulkach.