Grzana napisał(a):

|
Urodziłem się stosunkowo niedawno bo w roku 91' ,a więc praktycznie całe swoje "świadome" kibicowskie życie, przeżyłem kojarzyć Wisłę z herbem TS WISŁA SA.[...]
|
Jakbyś prowadził kibicowskie życie to byś wiedział jak wyglądają
a) herb TS Wisły
b) symbol Wisły
c) logo S.A.
i nie pisałbyś takich debilizmów.