Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1968
Stary 29.06.2011, 21:07
Grzana napisał(a):Wyświetl post
Urodziłem się stosunkowo niedawno bo w roku 91' ,a więc praktycznie całe swoje "świadome" kibicowskie życie, przeżyłem kojarzyć Wisłę z herbem TS WISŁA SA.[...]
Jakbyś prowadził kibicowskie życie to byś wiedział jak wyglądają
a) herb TS Wisły
b) symbol Wisły
c) logo S.A.

i nie pisałbyś takich debilizmów.
Odpowiedz cytując