Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Misha[Pl]
Member
Od: 07.2006
Offline
#
49401
29.06.2011, 21:06
szkielko17
napisał(a):
jaki zawodnik na dobrym poziomie? nie łapie się do składu 8 drużyny belgii ;/
Proponuję jeszcze raz spojrzeć w tabelę. Ludzie jak coś piszecie to potwierdźcie najpierw pewne fakty bo się kompromitujecie.
Misha[Pl]
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Misha[Pl]
Znajdź inne posty napisane przez Misha[Pl]