Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49399
Stary 29.06.2011, 21:04
Gordian napisał(a):Wyświetl post
Może warto się w końcu obudzić i przejrzeć na oczy? Wtedy zobaczysz, że mamy rok 2011, a nie 2007. Radziłbym się skoncentrować na teraźniejszości. Ciekaw jestem czy podoba Ci się wypożyczenie Diaza?

PS: Skoro już wjechałeś na ten temat to muszę Cię uspokoić. Z Wisłą jestem od czasów w których zajmowała niższe miejsca niż 8 i nadal żyje... Przemyśl sobie i bez odbioru.

PS 2: Polskie znaki diakrytyczne nie są dla zabawy. Nie kalać języka ojczystego!
Ja rowniez jestem z Wisłą od czasow kiedy była niżej
A co do wypozyczenia Diaza.. Jestem na Tak
Odpowiedz cytując