Gordian napisał(a):

Może warto się w końcu obudzić i przejrzeć na oczy? Wtedy zobaczysz, że mamy rok 2011, a nie 2007. Radziłbym się skoncentrować na teraźniejszości. Ciekaw jestem czy podoba Ci się wypożyczenie Diaza?
PS: Skoro już wjechałeś na ten temat to muszę Cię uspokoić. Z Wisłą jestem od czasów w których zajmowała niższe miejsca niż 8 i nadal żyje... Przemyśl sobie i bez odbioru.
PS 2: Polskie znaki diakrytyczne nie są dla zabawy. Nie kalać języka ojczystego!
|
Ja rowniez jestem z Wisłą od czasow kiedy była niżej

A co do wypozyczenia Diaza..

Jestem na Tak
