Grzana napisał(a):

|
Urodziłem się stosunkowo niedawno bo w roku 91' ,a więc praktycznie całe swoje "świadome" kibicowskie życie, przeżyłem kojarzyć Wisłę z herbem TS WISŁA SA.
|
Ja jestem rocznik 92 i choć na początku kojarzyłem Wisłę z logiem spółki to gdy zacząłem się bardziej tym wszystkim interesować i tym wszystkim żyć, to wiem jaki Wisła ma herb i co jest jej symbolem. BIAŁA GWIAZDA NA KOSZULKI!