Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49394
Stary 29.06.2011, 20:48
Logiczne, że gdyby Maaskant nie chciał pracować z Diazem to nie ściągano by go znowu do Wisły.

To uniwersalny gracz, który poradzi sobie na lewej obronie i na defensywnej pomocy.

Jeszcze napastnik i mamy komplet.

Przypomnijcie mi sytuację, kiedy polski klub przed eliminacjami LM nie tylko się nie osłabił, ale jeszcze wzmocnił?

Nie jest źle, trochę optymizmu. Jest spora szansa na pokazanie w Europie dobrej piłki i ja w to wierzę.
Odpowiedz cytując