Wyświetl pojedynczy post
michalo28
Member
 
Od: 08.2004
Skąd: Kwidzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49392
Stary 29.06.2011, 20:43
Przyjście Diaza jest ok, też tak uważam. Kadra musi być szeroka, nie możemy popełnić tego samego błędu co Pyry, które po Lidze Europy nie miały siły na ligę. Trzeba walczyć na kilku frontach. Junior Diaz to taka typowa "zapchajdziura", może grać na defensywnym pomocniku, może też grać na lewej obronie. Jednak moim zdaniem ławka rezerwowych to aktualnie najlepsze dla niego miejsce. Traktuję go jedynie jako formę uzupełnienia kadry, jako "strażaka" na wypadek kontuzji, bądź przemęczenia któregoś z graczy na jego pozycji (Paljić, Wilk).
Odpowiedz cytując