Wyświetl pojedynczy post
Misha[Pl]
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49389
Stary 29.06.2011, 20:37
Diaz to typowy lewy obrońca. LO często są przesuwani na DP lub ŚO (np Dudka lub Wawrzyniak). Daję sobie rękę uciąć że Diaz będzie grał na LO. Tak właśnie grał za Maaskanta. Wszyscy ludzie którzy wypominają mu mecz z Lechem kompromitują się całkowitym brakiem wiedzy o tej sytuacji. Proponuje prześledzić przyczyny tak słabej dyspozycji Diaza w tym meczu bo było o tym swego czasu bardzo głośno.

P.S. Za Sivakova został sprowadzony Nunez o czym w wywiadzie mówił sam Maaskant
Ostatnio edytowane przez Misha[Pl] : 29.06.2011 o godz. 20:40.
Odpowiedz cytując