|
tak samo mozna przypominac mecz Diaza z Beitarem gdzie strzelil gola, tak samo mozna jak z Lechem go objezdzali. gosc jest zadziorny i tyle, na DP jest ok i nic wiecej.
Ja wam powiem kogo nam potrzeba na DP. Mauro Cantoro.
Ostatnio edytowane przez HEDu : 29.06.2011 o godz. 20:36.
|