Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49388
Stary 29.06.2011, 20:34
tak samo mozna przypominac mecz Diaza z Beitarem gdzie strzelil gola, tak samo mozna jak z Lechem go objezdzali. gosc jest zadziorny i tyle, na DP jest ok i nic wiecej.

Ja wam powiem kogo nam potrzeba na DP. Mauro Cantoro.
Ostatnio edytowane przez HEDu : 29.06.2011 o godz. 20:36.

Odpowiedz cytując