bridgeburner napisał(a):

Dlatego, że przychodzi grać na lewą obrona
gdzie sie zupełnie nie sprawdzał
Jak sobie przypome jak go Peszko w któryms meczu objeżdżał to... brrr....
|
Ile jeszcze razy będziecie przypominać ten mecz?Widocznie brak argumentów,bo innego przykładu raczej się nie przytacza.Spróbujcie jeden z drugim trochę pobiegać po przylocie zza Atlantyku,zmianie stref czasowych...Tak właśnie było w tamtym przypadku Diaza.Żeby było jasne nie uważam Kostarykanina za zbyt dobrego piłkarza,ale czytanie po raz tysieczny tego samego przykladu staje sie nudne.Macie inne?