Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49387
Stary 29.06.2011, 20:29
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Dlatego, że przychodzi grać na lewą obrona
gdzie sie zupełnie nie sprawdzał
Jak sobie przypome jak go Peszko w któryms meczu objeżdżał to... brrr....
Ile jeszcze razy będziecie przypominać ten mecz?Widocznie brak argumentów,bo innego przykładu raczej się nie przytacza.Spróbujcie jeden z drugim trochę pobiegać po przylocie zza Atlantyku,zmianie stref czasowych...Tak właśnie było w tamtym przypadku Diaza.Żeby było jasne nie uważam Kostarykanina za zbyt dobrego piłkarza,ale czytanie po raz tysieczny tego samego przykladu staje sie nudne.Macie inne?
Odpowiedz cytując