Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49386
Stary 29.06.2011, 20:29
Ja to wiedzę inaczej...
Jeśli Diaz przychodzi zamiast Sivakowa na defensywnego pomocnika, to ok tam radził sobie całkiem dobrze.
Natomiast jeśli Maaskant widzi go jako lewego obrońce, no to mamy kłopot...wtedy trzeba będzie modlić się o zdrowie Dragana, ponieważ nie wierzę, iż "człowiek chaos" jest w stanie wygrać z nim rywalizację na tej pozycji mimo, żę Dragan również nie jest idealnym LO
Mam nadzieję, że jest to opcja tymczasowa, ponieważ napewno nie jest to zawodnik mogący realnie wzmocnić nasz zespół, jedynie jako alternatywa dla Sobola i Wilka wrazie gdyby jeden z nich złapał kontuzję.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 29.06.2011 o godz. 20:38.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując