bloodraven napisał(a):

|
Ależ ty pierd**isz bzdury! Maaskant w tamtym roku był przeciwny odejściu Diaza, gdyż uważał go za dobrego zawodnika, który jest mu potrzebny. Widocznie zdania nie zmienił. Dodatkowo przy podciągnięciu taktyki (Maciek i taktyka) Diaz może nie być tak chaotyczny jak za pierwszym razem. Dla mnie jest to solidny zawodnik, z zabezpieczeniem wypożycznia, dlatego nie ma się co obawiać. W pucharach trzymał poziom.
|
Tez jestem takiego samego zdania - trener na pewno wszystkie błedy bedzie mu wytykał i jego gra sie poprawi. Gdyby na prawde byl slaby to by gral w Pucharze Concacaf? Raczej nie