Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1966
Stary 29.06.2011, 20:23
^^ Grzana, weź sobie włoski przyczesz, zrób manicure i idź kup sobie kostium od LadyGAGA. Odchacz wizytę w fabryce skwarek, ale NIE WYPOWIADAJ SIĘ JUZ W TYM TEMACIE, bo człowiekowi ciśnienie skacze.

I kilka słów dla 'NIE KUMATYCH'

1. Nie chcemy zamiany/pozbycia się loga Wisła Kraków S.A., jest OK!
2. Chcemy umieszczenia BIAŁEJ GWIAZDY NA KOSZULCE w miejsce obecnego loga.
__________________________________________________ ______________________

Nie istnieje taki stwór jak:
TS Wisła Kraków S.A
Wisła Kraków S.S.A.
Odpowiedz cytując