|
^^ Grzana, weź sobie włoski przyczesz, zrób manicure i idź kup sobie kostium od LadyGAGA. Odchacz wizytę w fabryce skwarek, ale NIE WYPOWIADAJ SIĘ JUZ W TYM TEMACIE, bo człowiekowi ciśnienie skacze.
I kilka słów dla 'NIE KUMATYCH'
1. Nie chcemy zamiany/pozbycia się loga Wisła Kraków S.A., jest OK!
2. Chcemy umieszczenia BIAŁEJ GWIAZDY NA KOSZULCE w miejsce obecnego loga.
__________________________________________________ ______________________
Nie istnieje taki stwór jak:
TS Wisła Kraków S.A
Wisła Kraków S.S.A.
|