Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49376
Stary 29.06.2011, 20:05
Nie wiem dlaczego tylu osobą nie podoba się Diaz , gdy był zawodnikiem Wisły stanowił jej mocny punkt. Jest groźny przy stałych fragmentach ma niezły strzał z dystansu zawsze jest to alternatywa dla Paljicia .
Odpowiedz cytując