Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
wojteqs80
Member
Od: 08.2006
Offline
#
49376
29.06.2011, 20:05
Nie wiem dlaczego tylu osobą nie podoba się Diaz , gdy był zawodnikiem Wisły stanowił jej mocny punkt. Jest groźny przy stałych fragmentach ma niezły strzał z dystansu zawsze jest to alternatywa dla Paljicia .
wojteqs80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteqs80
Znajdź inne posty napisane przez wojteqs80