Wyświetl pojedynczy post
boczek
Banita
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4363
Stary 29.06.2011, 19:51
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Po ptokach, nigdzie nie mogę kupić. Gówno nie przychodzi w wielu egzemplarzach.
Jakby ktoś miał egzemplarz lub dwa na sprzedaż to chętnie kupie + wyrzuce na piwo. Odbiór przed meczem ze Skonto u siebie. Priv.

na shoutboxie ktoś wrzucił linka do ściągnięcia tego filmu
Odpowiedz cytując