Mario Nh napisał(a):

Po ptokach, nigdzie nie mogę kupić. Gówno nie przychodzi w wielu egzemplarzach.
Jakby ktoś miał egzemplarz lub dwa na sprzedaż to chętnie kupie + wyrzuce na piwo. Odbiór przed meczem ze Skonto u siebie. Priv.
|
na shoutboxie ktoś wrzucił linka do ściągnięcia tego filmu